Młodzi w drodze do Maryi
Latest posts by Duszpasterstwo Młodzieżowe (see all)
- Rekolekcje powołaniowe 2026 - 1 czerwca 2026
- Dziękczynienie za jubileusz Salezjanów Współpracowników - 25 maja 2026
- Nowa obecność salezjanów na Górze Iglicznej - 22 maja 2026
W czwartek 28.09.2023 odbyła się 28 dekanalna pielgrzymka z Międzyborza do Twardogóry. Było ponad 150 osób, także młodzież z twardogórskiego Oratorium św. Dominika Savio. Był to czas na modlitwę, odpoczynek i taniec! Sami uczestnicy wykrzykiwali BYŁO BOSKO! Gratulujemy inicjatywy! Oto fotorelacja z pielgrzymki.











