Wyniki wyszukiwania dla:

Młodzi w drodze do Maryi

W czwartek 28.09.2023 odbyła się 28 dekanalna pielgrzymka z Międzyborza do Twardogóry. Było ponad 150 osób, także młodzież z twardogórskiego Oratorium św. Dominika Savio. Był to czas na modlitwę, odpoczynek i taniec! Sami uczestnicy wykrzykiwali BYŁO BOSKO! Gratulujemy inicjatywy! Oto fotorelacja z pielgrzymki.