Wyniki wyszukiwania dla:

Komunikacja online

Latest posts by Duszpasterstwo Młodzieżowe (see all)

6 grudnia 2023, o godz. 16.00 czasu polskiego, odbyło się kolejne już w tym roku spotkanie online osób odpowiedzialnych za salezjański sektor komunikacji społecznej w regionie Europa Północ. Na spotkaniu obecny był Radca Generalny ds. komunikacji społecznej ks. Dos Santos Mendes Gildásio SDB, który przypomniał główne kierunki pracy salezjańskiej na polu medialnym.

Obecnymi na spotkaniu byli nie tylko salezjanie, ale również osoby świeckie, które tworzą media w inspektoriach w Niemczech, Holandii, Belgii, Słowenii, Słowacji. Przedstawicielami z Polski było trzech współbraci z inspektorii pilskiej, krakowskiej i wrocławskiej.

Ks. Maciej Makuła, który pracuje przy salezjańskich projektach medialnych na poziomie międzynarodowym, organizator spotkania, odwoływał się do planowanego na sierpień spotkania międzynarodowego: „Kongres medialny – Rzym 2024”, zapraszając jednocześnie wszystkich zainteresowanych na to szczególne wydarzenie. Na spotkanie zostało również przedstawione logi i hasło zbliżającej się 29 Kapituły Generalnej.

Kolejne spotkanie planowane jest w lutym.