Wyniki wyszukiwania dla:

Over & after 2024

Latest posts by Duszpasterstwo Młodzieżowe (see all)

Kochani Maturzyści! Czas matur to wyzwanie, stres i wielka niewiadoma. Po takim czasie przyda się na pewno chwila odpoczynku i relaksu w gronie wchodzących w życie studenckie. Mimo to, że koniec szkoły może dawać poczucie wolności to jednak przed Wami nowe wyzwania i możliwości.

Wiemy, że macie wiele pytań i wątpliwości dotyczących swojej przyszłości. Dlatego zapraszamy Was na wyjątkowe spotkanie, na którym będziecie mogli rozeznawać swoje powołanie, odpowiedzieć sobie na pytanie co dalej i zainspirować się przykładami ludzi, którzy czują w życiu spełnienie i szczęście.

Tegoroczna edycja O&A2024 odbędzie się w Kopcu, obok Częstochowy 26-29 maja 2024 roku. Wielu z Was odwiedziło nasze Sanktuarium Narodowe w Częstochowie, by prosić Boga o jak najlepsze zdanie egzaminów. My będziemy uwielbiać Boga w tamtym miejscu za ten czas maturalny, przeżyty w pokoju serca. Oczywiście nie zabraknie modlitwy o dobrą przyszłość dla każdego z Was. Będziecie mogli zadać pytania i podzielić się swoimi oczekiwaniami i planami.

Koszt to dobrowolna ofiara!

Reasumując: Czas relaksu, inspiracji, modlitwy, spotkania, integracji! To wszystko będzie czekać na Was w Kopcu pod Częstochową. Nie przegapcie tej szansy, aby lepiej przygotować się do życia po szkole. Serdecznie Was zapraszamy i liczymy na Waszą obecność!

Więcej informacji i program spotkania niebawem!