Wyniki wyszukiwania dla:

Studniówka w poznańskim liceum

Latest posts by Duszpasterstwo Młodzieżowe (see all)

W sobotę, 26 stycznia 2024 roku, w hotelu Rodan w Kórniku pod Poznaniem odbyła się studniówka uczniów Zespołu Szkół Salezjańskich w Poznaniu. Była to niezapomniana noc pełna tańca, śmiechu i radości. Uczniowie klas maturalnych przybyli na bal w eleganckich strojach, a ich partnerzy i partnerki zachwycali urodą i wdziękiem. Na sali panowała wspaniała atmosfera, a ekipa muzyczna grała największe przeboje.

Polonez – najważniejszy taniec studniówkowej zabawy, rozpoczął całą uroczystość. Uczniowie zatańczyli ten tradycyjny taniec z godnością i klasą, a nauczyciele i rodzice podziwiali ich z dumą. Po polonezie rozpoczęła się zabawa do późnych godzin nocnych, a uczniowie korzystali z każdej chwili, by się bawić i integrować. Nie zabrakło też wzruszających chwil, gdy uczniowie dziękowali swoim wychowawcom i nauczycielom za trud i poświęcenie. Nie zabrakło oczywiście tańca belgijskiego.

Studniówka w Zespole Szkół Salezjańskich w Poznaniu 2024 była nie tylko pięknym balem, ale też symbolem końca pewnego etapu w życiu uczniów. Była to okazja, by wspomnieć minioną szkolną przygodę, ale też spojrzeć w przyszłość z nadzieją i optymizmem. Uczniowie pokazali, że są gotowi na nowe wyzwania i cele, a studniówka była ich wspólnym świętem.