Wyniki wyszukiwania dla:

Inspektor na Jasne Górze

W uroczystość świętego Jana Bosko pragniemy serdecznie zaprosić całą Rodzinę Salezjańską do wspólnej modlitwy. Tego dnia spotkamy się duchowo podczas transmisji Apelu Jasnogórskiego o godzinie 21:00.

Modlitwa będzie emitowana w Telewizji Trwam oraz w Radiu Maryja. To wyjątkowa okazja, by razem stanąć przed obliczem Maryi Wspomożycielki. Apel poprowadzi nasz ksiądz inspektor Bartłomiej Polański SDB. Jest to kolejny raz, kiedy nasz Inspektor modli się na Jasnej Górze w tym szczególnym dniu.

Wspólna modlitwa będzie wyrazem naszej jedności i wdzięczności za dar Księdza Bosko. Chcemy w ten sposób uczcić ojca i założyciela naszego zgromadzenia. Niech ta chwila stanie się dla nas wszystkich źródłem pokoju i umocnienia. Z serca zapraszamy do udziału i duchowego trwania razem przed Matką Kościoła.